Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

PARTNEŘI / Samsung

 
 
 

Samsung

Společnost ADkom se v září 2009 stala partnerem a  prodejcem společnosti Samsung, jednom z nějvětších výrobců IT techniky na světe.

Od svého založení v roce 1938 společnost SAMSUNG se držela prohlášení o svém poslání, které se měnilo jak v závislosti na změnách vlastní společnosti, tak na novém vývoji ve světě. "Ekonomický přínos národu", "Přednos lidským zdrojům", "Hledání racionality". Každý slogan reprezentuje významné okamžiky v historii společnosti SAMSUNG, odráží různé stupně růstu společnosti od domácího průmyslového lídra ke globální hybné síle v oblasti spotřební elektroniky.

SAMSUNG Electronics, přední výrobce digitálních obrazovek, paměťových čipů, mobilních telefonů a TFT-LCD displejů, vstoupil na český trh 1. července 2005, kdy bylo v Praze slavnostně otevřeno zastoupení společnosti. Od počátku devadesátých let až do roku 1997 však měla společnost Samsung v ČR již přímé zastoupení. V současné chvíli je na našem trhu Samsung, Zrt. zastoupen v divizi audio video techniky, divizi informačních technologií, divizi domácích spotřebičů a divizi telekomunikací - mobilních telefonů.