Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

PARTNEŘI / Grisoft

 
 
 

Grisoft

Profil společnosti:

Již od roku 1991 je náš pracovní život spojen s ochranou uživatelů před útoky počítačových virů. To, co začalo jako dobrodružství jednoho a poté několika lidí, by dnes jen stěží někdo identifikoval s firmou, která má 100 zaměstnanců a jejíž služby využívají milióny uživatelů z celého světa.

Za dobu naší existence se ve světě informačních technologií událo mnoho změn, které nás formovaly. Jedna z nich ale byla změnou zásadní. To, co jsme dříve označovali za virtuální, se stalo skutečností a pojem virtualita se dnes používá snad jen v počítačových hrách. Vše ostatní je reálné - internet, elektronická pošta, firemní data, dokumenty, tabulky, fotografie. Pokud dnes přijdeme o svou práci uloženou v podobě elektronických dat, jako bychom před 15 lety vyhořeli. Když se dnes nedostaneme na internet, jako by nám dříve přestaly fungovat telefony a nepřijela pošta.

Je nám ctí, že na naše produkty dnes spoléhá 20 miliónů uživatelů. Pracujeme 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu, aby se všichni mohli věnovat své práci i zábavě bez každodenní obavy o svá data.