Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

PARTNEŘI / Eset

 
 
 

Eset

Eset software spol. s r.o. vznikla v červenci 2001, a to jako dceřinná společnost slovenské společnosti Eset spol. s r.o. Eset software je výhradním distributorem NOD32 pro Českou republiku.

Společnost Eset je technologický lídr v oblasti špičkových bezpečnostních řešení. Zaměřuje se výhradně na vývoj komplexní ochrany, která se vyznačuje dosud nepřekonanou účinností a současnou úsporou systémových zdrojů. Produkty společnosti Eset jsou prostřednictvím rozsáhlé sítě obchodních partnerů dodávané do domácností, firem či korporací na celém světě. Špičková technologie ThreatSense™ tak chrání osobní počítače, servery a další digitální zařízení na všech kontinentech.

Od svého vzniku v roce 1992 sídlí společnost v Bratislavě a má pobočky v Praze, České republice a v San Diegu, USA. Svojí důvěru ji prokázaly a jako partnera si ji zvolili takové významné společnosti jako Microsoft, Dell či Canon.

Za téměř 15 roků svojí existence společnost Eset získala množství prestižních ocenění, jako například Deilotte Technology Fast 50 CE, či Deilotte Technology Fast 500 EMEA.