Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

PARTNEŘI / AZ SOFT

 
 
 

AZ SOFT

Společnost ADkom navázala velmi dobrou spolupráci se společností AZ SOFT, zejména v oblasti školení. Stala se naším spolehlivým partnerem pro celou řadu našich zákazníků.

Firma AZ SOFT, s.r.o. zahájila své působení na poli IT v dubnu 2004. Během prvního roku existence získala stabilní základnu zákazníků, vybudovala odpovídající podmínky pro svou činnost a vytvořila team interních a externích spolupracovníků pro zajímavou nabídku služeb. Během této doby se profilovala jako společnost, na kterou je spolehnutí. To je jeden z hlavních důvodů vzájemné úspěšné spolupráce.

Společnými silami umíme nabídnout zejména následující služby.

Školení v IT
Nabízíme a provádíme širokou škálu školení v IT. Nabízíme akreditovaná školení MŠMT pro školy a pedagogické pracovníky, přednášíme na VUT, poskytujeme kvalitní školení profesionálům. V příjemném prostředí vlastní počítačové učebny provádíme školení pro různorodé skupiny uživatelů. Mezi nejoblíbenější témata patří správa serverů (Linux, Windows, MacOS X Server), střih digitálního videa (FinalCut Pro), úpravy digitálních fotografií (Zoner) a tvorba www stánek.

Vývoj aplikací
Programujeme pro své zákazníky aplikace určené pro správu systému a komunikaci na internetu. Představy zákazníků vytváříme ve funkční programy, databázové systémy a komunikační nástroje. Naši zákazníci mají ke svým datům přístup odkudkoliv z této planety prostřednictvím internetu. Umíme dopravit data na komunikátory, PDA a samozřejmě počítače a to v takové formě, kterou si zákazník zvolí.

Správa počítačových systémů
Charakteristickým rysem počítačů a sítí svěřených do naší péče je dálková správa. Cítíme se jako ryba ve vodě v prostředí Linux, Windows i Apple MacOS X. To vše propojeno internetem a intranetem. Naši zákazníci jsou opravdovými uživateli, nemusí konfigurovat, spravovat a nastavovat počítače. Mohou se soustředit na své dokumenty a práci s nimi.