Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

ZdravotnictvĂ­ / Microsoft pro zdravotnictvĂ­

 
 
 

Multilicenční programy pro zdravotnictví

České zdravotnictví je rozděleno do několika skupin zákazníků:
  • Státem nebo jeho složkami zřízená zdravotnická zařízení (včetně fakultních nemocnic)
  • Soukromá zdravotnická zařízení

 

Program Microsoft Select (pro státem nebo jeho složkami zřízená zdravotnická zařízení) přináší celou řadu výhod

  • Okamžitý přístup k software, po kontaktu s námi můžete pravidelně získávat seznam produktů (ceník) Select, který vám dává možnost okamžitě objednat a používat softwarové produkty Microsoft, takže máte vždy přístup k softwaru kdykoli a kdekoli jej potřebujete, aniž byste si museli skladovat krabice s disketami, CD-ROMy nebo manuály. Pokud jsou již produkty nainstalovány, stačí je "doobjednat" v příslušném počtu u dodavatele, čímž dojde k zlegalizování jejich používání.
  • Jednoduchý proces získávání licencí, je založen na jednoduchém modelu transakcí, v němž je nákup softwaru stejně jednoduchý jako nákup kteréhokoli jiného nástroje pro podnikání.
  • Ochrana vašich investic. Program Software Assurance (předplacený upgrade) vám dává právo na upgrade vašeho softwaru na aktuálně platnou verzi a další aktualizace za velice zvýhodněných podmínek po celou dobu platnosti vaší smlouvy Select (do konce září 2007). Veškeré zaplacené licence jsou ovšem platné i po uplynutí této lhůty. Lze předpokládat, že smlouva Select nebo podobný kontrakt bude poté obnovován.
  • Stálý přístup k nejnovějším verzím. Společnost Microsoft po celou dobu platnosti smlouvy dodává pravidelně instalační média nejnovějších produktů, takže zájemci mají nejsnazší přístup k nejmodernějším produktům.
  • Samostatné řízení distribuce softwaru. Chápeme důležitost požadavku, aby používání legálního software bylo co nejsnadnější. Výhodou programu Select je to, že usnadňuje nákup a instalaci softwarových produktů Microsoft tím, že nabízí výběr dalších médií a okamžitá užívací práva. Sami však odpovídáte za to, že povedete záznamy o kopírování a používání produktů Select takovým způsobem, který zajišťuje objednání správného počtu licencí od oprávněného prodejce.
  • Šířka nabízených produktů. V programu Select se nabízí velký výběr produktů firmy Microsoft. Většina z těchto produktů je nabízena i ve více jazycích. Seznam produktů Select uvádí podrobnosti o všech dostupných jazycích, aplikacích, systémech a další důležité údaje specifické pro produkty Select. Seznam produktů Select je pravidelně aktualizován a můžete si jej každý měsíc od nás vyžádat.

 

Soukromá zdravotnická zařízení mohou využít pouze klasických komerčních licencí a multilicencí.