Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

ZdravotnictvĂ­ / Antiviry pro zdravotnictvĂ­

 
 
 

Antiviry pro zdravotnictví

Všichni významní výrobci antivirových produktů poskytují pro zdravotnictví významné slevy.

Společnost Eset software spol. s r.o., dodavatel produktů ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus, poskytuje pro zdravotnictví slevu 50% oproti standardním koncovým cenám pro komerční zákazníky. Sleva se vztahuje na celé portfolio produktů Eset s výjimkou produktu ESET Family Security Pack.

 

Společnost AVG TECHNOLOGIES, (dříve Grisoft) výrobce produktu AVG Internet Security 2011 a AVG Internet Security Business Edition 2011 nabízí produkty pro zdravotnictví se slevou. Sleva se vztahuje na státní i nestátní zdravotnická zařízení, lékaři se smlouvami s některou zdravotní pojišovnou a ostatní zdravotnická zařízení, příspěvkové organizace, ústavy sociální péče, apod. Výši slevy určuje přímo výrobce na základě žádosti.

 

Společnost TrustPort, dodavatel produktů TrustPort Antivirus, TrustPort Internet Security a TrustPort Total Protection nabízí pro zdravotnictví multilicence (od 11 PC) se slevou ve výši 30%. Jsou poskytovány pro: Státní i nestátní zdravotnická zařízení, lékaři se smlouvami s některou zdravotní pojišovnou a ostatní zdravotnická zařízení, příspěvkové organizace, ústavy sociální péče, apod.

 

 

Většinu výše zmíněných produktů můžete nalézt s podrobným popisem také na našem e-shopu.

Podrobnosti k dalším antivirovým produktům Vám rádi sdělíme na požádání.