Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

StĂĄtnĂ­ sprĂĄva/ Microsoft pro stĂĄtnĂ­ sprĂĄvu

 
 
 

Microsoft Select pro veřejnou správu

Smlouva Microsoft Select je kontrakt, který společnost Microsoft podepisuje pouze s nejlepšími zákazníky a opravdu umožní ušetřit značný objem finančních prostředků nutný k legálnímu provozování počítačových programů.

Cílem je vybavit orgány samosprávy, a nejen je, programy na světové úrovni. Tyto programy jsou standardem nejen v podnikatelské sféře, ale i ve sféře veřejných institucí, např. orgánů Evropské unie.

 


Program Microsoft Select přináší celou řadu výhod
  • Okamžitý přístup k software, po kontaktu s námi můžete pravidelně získávat seznam produktů (ceník) Select, který vám dává možnost okamžitě objednat a používat softwarové produkty Microsoft, takže máte vždy přístup k softwaru kdykoli a kdekoli jej potřebujete, aniž byste si museli skladovat krabice s disketami, CD-ROMy nebo manuály. Pokud jsou již produkty nainstalovány, stačí je "doobjednat" v příslušném počtu u dodavatele, čímž dojde k zlegalizování jejich používání.
  • Jednoduchý proces získávání licencí, je založen na jednoduchém modelu transakcí, v němž je nákup softwaru stejně jednoduchý jako nákup kteréhokoli jiného nástroje pro podnikání.
  • Ochrana vašich investic. Program Software Assurance (předplacený upgrade) vám dává právo na upgrade vašeho softwaru na aktuálně platnou verzi a další aktualizace za velice zvýhodněných podmínek po celou dobu platnosti vaší smlouvy Select (do konce září 2007). Veškeré zaplacené licence jsou ovšem platné i po uplynutí této lhůty. Lze předpokládat, že smlouva Select nebo podobný kontrakt bude poté obnovován.
  • Stálý přístup k nejnovějším verzím. Společnost Microsoft po celou dobu platnosti smlouvy dodává pravidelně instalační média nejnovějších produktů, takže zájemci mají nejsnazší přístup k nejmodernějším produktům.
  • Samostatné řízení distribuce softwaru. Chápeme důležitost požadavku, aby používání legálního software bylo co nejsnadnější. Výhodou programu Select je to, že usnadňuje nákup a instalaci softwarových produktů Microsoft tím, že nabízí výběr dalších médií a okamžitá užívací práva. Sami však odpovídáte za to, že povedete záznamy o kopírování a používání produktů Select takovým způsobem, který zajišťuje objednání správného počtu licencí od oprávněného prodejce.
  • Šířka nabízených produktů. V programu Select se nabízí velký výběr produktů firmy Microsoft. Většina z těchto produktů je nabízena i ve více jazycích. Seznam produktů Select uvádí podrobnosti o všech dostupných jazycích, aplikacích, systémech a další důležité údaje specifické pro produkty Select. Seznam produktů Select je pravidelně aktualizován a můžete si jej každý měsíc od nás vyžádat.
  • Možnost připojení dalších organizací. Řídí váš úřad městskou policii? Technické služby či bytový podnik vašeho města? Vlastníte Dopravní podnik nebo jinou organizaci jejíž chod financujete a řídíte, se kterou potřebujete 100% komunikovat? I pro ni software můžete zakoupit prostřednictvím smlouvy Select a využít tak všech výhod.

Veřejná správa v České republice má před sebou mnoho úkolů, které nelze splnit bez použití moderních technologií. Občané žádají zejména od institucí samosprávy plnou informovanost o všech krocích a opatřeních a rozvíjí se i možnosti přímé komunikace s orgány samosprávy. Bez použití moderních a standardních produktů a technologií nelze tyto náročné úkoly splnit. Smlouva Microsoft Select je významným krokem na cestě vpřed ke splnění těchto cílů, je důrazným krokem umožňujícím řešení vašich každodenních problémů.

Lcence Microsoft lze pořídit na našem software e-shopu.

Podrobnější informace k jednotlivým licenčním modelům Vám rádi sdělí pracovníci našeho obchodního oddělení na těchto KONTAKTECH. Prosím kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo pomocí icq.

Rádi Vám sdělíme podrobnější informace nebo připravíme konkrétní cenovou nabídku.