Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

StĂĄtnĂ­ sprĂĄva / Adobe pro stĂĄtnĂ­ sprĂĄvu

 
 
 

Multilicenční model TLP pro státní organizace


Pro státní organizace (GOV - goverment) jsou k dispozici licence:
  • GOV TLP CZ a GOV TLP IE - multilicence pro státní správu a samosprávu

Při vstupu do licenčního programu TLP (Transactional License Program) již není potřeba získat vždy určitý počet bodů, nicméně nadále má každý produkt různou bodovou hodnotu, která určuje, za jakou cenu budou licence muset být nakoupeny.

Pro GOV zákazníky je jen jedna úroveň - Level 1 (viz přehled níže). TLP program umožňuje kombinaci produktů a platforem. Můžete tedy objednat libovolný počet licencí od různých produktů podle potřeby tak, aby vám celkový součet každé objednávky dal potřebný součet pro vstup do cenové úrovně TLP programu. Kombinovat lze mezi sebou jen IE anebo CZ produkty! Tzn., že pokud byste měli zájem o Adobe Premiere IE a Photoshop CZ, nelze tyto 2 produkty kombinovat a načítat tak body pro vyhodnější nákup licencí.

Zákazník si musí ke každému programu objednat CD Pack na instalaci produktu, přičemž v případě kombinování platforem si samozřejmě musí koupit CD Pack na instalaci pro Windows a CD Pack pro Macintosh. Licence je možné upgradovat, a to jak komerční TLP licence, tak i GOV licence pro státní správu. Bodové ohodnocení plných verzí a upgradů je různé. U TLP licencí se vyžaduje dodání všech údajů o zákazníkovi (jméno společnosti /v případě občana stačí jméno a příjmení/, adresa, kontaktní osoba /v případě nákupu společností/ a tel., fax. nebo e-mail /při objednávání IE TLP licence je e-mail podmínkou/).

Souhrn bodových hranic nutných pro vstup do licenčního programu TLP:

Licence pro státní správu a samosprávu (GOV TLP IE a GOV TLP CZ)
Level 1: 1 bod a více bodů
Level 2: není
Level 3: není


 

Lcence Adobe lze pořídit na našem software e-shopu.

Podrobnější informace k jednotlivým licenčním modelům Vám rádi sdělí pracovníci našeho obchodního oddělení na těchto KONTAKTECH. Prosím kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo pomocí icq.

Rádi Vám sdělíme podrobnější informace nebo připravíme konkrétní cenovou nabídku.