Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

Ĺ kolstvĂ­ / Microsoft pro ĹĄkolstvĂ­

 
 
 

Multilicenční programy pro vzdělávání

Všechny multilicenční programy pro vzdělávání mohou pomoci akademickým institucím výrazně redukovat náklady na získání, aktualizaci a především provozování softwarových produktů.
Open Licence pro vzdělávání
Multilicenční program pro malé a střední vzdělávací instituce. Jeho prostřednictvím si mohou školy nakupovat všechny produkty naší společnosti se 70%-80% slevou. Tyto produkty můžete najít v nabídkách prodejců výpočetní techniky, kteří získali označení AER.
Select Plus pro vzdělávání
Multilicenční program pro velké vzdělávací instituce, jehož výhod můžou v České republice využívat i nejmenší školy prostřednictvím smlouvy, která byla podepsána mezi společností Microsoft a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. Ceník produktů MS Select pro vzdělávání obsahuje úplnou nabídku našich produktů se slevami okolo 90%. Tento ceník však můžete získat pouze v centrech Prováděcích smluv a u našich autorizovaných prodejců.
School Agreement
Multilicenční program pro malé a střední vzdělávací instituce v jehož nabídce naleznete nejběžnější desktopové a serverové produkty. Licence, které školy získají zde neopravňují uživatele k tzv. "doživotnímu užívání produktů" (na rozdíl od běžným licenčních programů), ale můžeme je chápat jako jednoleté nebo tříleté předplatné jejich užívání. Tomu je samozřejmě přizpůsobena cena za licenci (celková částka za předplatné je určena počtem přepočítaných oprávněných počítačů školy), kterou můžete získat u našich autorizovaných prodejců akademických licencí (AER). V rámci tohoto programu mohou školy předplatit užívání stejných produktů pro studenty na jejich domácích počítačích.
Campus Agreement
Multilicenční program pro velké vzdělávací instituce, především vysoké školy a univerzity. V jeho nabídce naleznete podobně jako u School Agreementu běžné desktopové a serverové produkty. Charakter licencí Campus Agreementu je také podobný, jde o jednoleté nebo tříleté předplatné, jehož celková částka je určena počtem přepočítaných pracovních úvazků pedagogických a administrativních zaměstnanců školy. V rámci tohoto programu mohou školy předplatit užívání stejných produktů pro imatrikulované studenty na jejich domácích počítačích. Tento multilicenční program můžete najít opět pouze v nabídce našich autorizovaných prodejců.
MSDN Academic Alliance Program
Program MSDN Academic Alliance je navržen specificky pro katedry vysokých škol vyučující odbornou práci na počítači, akademické laboratoře a studenty oborů Počítačová věda, Technika a Informační systémy. Program usnadňuje a zlevňuje získávání vývojových nástrojů, platforem a serverů společnosti Microsoft pro účely výuky, výzkumu a vývoje.
Microsoft Enrollment for Education Solutions (EES)
Nová prováděcí smlouva předplatného na jeden nebo tři roky v rámci smlouvy Campus and School Agreement pro všechny zákazníky z řad oprávněných akademických institucí. Umožňuje licencovat jednu ze dvou sad platformních produktů dle výběru zákazníka, Professional Desktop Platform Suite nebo Enterprise Desktop Platform Suite.
 

Podrobnější informace k jednotlivým licenčním modelům Vám rádi sdělí pracovníci našeho obchodního oddělení na těchto KONTAKTECH. Prosím kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo pomocí icq.

Rádi Vám sdělíme podrobnější informace nebo připravíme konkrétní cenovou nabídku.