Produkty Partneři Podpora Novinky O nás Home

Ĺ kolstvĂ­ / Antiviry pro ĹĄkolstvĂ­

 
 
 

Antiviry pro školství a studenty

Všichni významní výrobci antivirových produktů poskytují pro školství a akademické instituce významné slevy.

Společnost Eset software spol. s r.o., dodavatel produktů ESET Smart Security a ESET NOD32 Antivirus, poskytuje pro školství (a zdravotnictví) slevu 50% oproti standardním koncovým cenám pro komerční zákazníky. Sleva se vztahuje na celé portfolio produktů Eset s výjimkou produktu ESET Family Security Pack. Podmínkou využití slevy pro školská zařízení je registrace v adresáři škol a školských zařízení, www.uiv.cz. ESET nabízí slevu 50% také studentům, resp. držitelům mezinárodních identifikačních průkazů ISIC. Pro uplatnění této slevy je potřeba doložit oboustrannou kopii průkazu.

Dále ESET nabízí 30% slevu pro učitele a mládež do 26 let. ESET nabízí tuto slevu pro držitele karet IYTC (do 26 let) a karty ITIC (učitelé). Platí pouze pro nové licence na 1 PC na 1 rok. Slevu tedy nelze uplatnit na prodloužení licence. Sleva se dá využít při nákupu produktů ESET Smart Security, ESET NOD32 Antivirus a ESET Mobile Security.

 

Společnost AVG TECHNOLOGIES, (dříve Grisoft) výrobce produktu AVG Internet Security 2012 a AVG Internet Security Business Edition 2012 nabízí produkty pro školství pod označením "EDU". Licence mají zvýhodněnou cenu, obvykle 25% z ceny komerčních licencí.

Sleva je poskytována i na další produkty společnosti AVG TECHNOLOGIES. Slevu mohou požadovat školy mateřské, základní, střední, vysoké školy (státní i nestátní). Licence AVG zahrnuje veškeré aktualizace programu a databáze a plnou technickou podporu po dobu jejího trvání.

 

Společnost Symantec nabízí EDU ceny jak pro multilicenční produkty (Symantec Antivirus), tak pro krabicové produkty (Norton Antivirus, Norton Internet Security aj). Výhodnější je využívat multilicencí, které umožňují jednodušší update licencí, správu předplatného, jeden instalační klíč pro organizaci (školu) a další výhody. Vysoke skoly se licencuji na počet pedagogických pracovniku. Podrobnosti o akademické programu společnosti Symantec naleznete na této stránce.

 

Společnost TrustPort, dodavatel produktů TrustPort Antivirus, TrustPort Internet Security a TrustPort Total Protection nabízí pro školy multilicence (od 11 PC) se slevou ve výši 30%. Jsou poskytovány pro: maateřské, základní, střední, vysoké školy (státní i nestátní). Sleva se uplatňuje automaticky na všechny produkty společnosti.

 

Většinu výše zmíněných produktů můžete nalézt s podrobným popisem také na našem e-shopu.

Podrobnější informace k jednotlivým licenčním modelům Vám rádi sdělí pracovníci našeho obchodního oddělení na těchto KONTAKTECH. Prosím kontaktujte nás e-mailem, telefonicky nebo pomocí icq.

Rádi Vám sdělíme podrobnější informace nebo připravíme konkrétní cenovou nabídku.